Рус

77CHASOFF

ОФИЦИАЛЬНЫЕ РЕСУРСЫ

77CHASOFF

«Музика - це одкровення вище, ніж мудрість і філософія» Людвіг ван Бетховен

Український музичний гурт «77CHASOFF» працює у жанрі «Мелодійний поп-рок». Колектив утворився у 2014 році за ініціативи двох бориспільських музикантів – Олександра Боєва та Андрія Логачова.

Олександр Боєв – відомий музикант, який співпрацював з багатьма діячами шоу-бізнесу, серед яких Студія «Квартал 95», продюсери Дмитро Клімашенко та Юрій Фальоса, телеведучий та шоумен Дядя Жора, музикант, радіоведучий Сергій Кузін, та багато відомих співаків, які мають у репертуарі пісні його авторства (Аліна Гросу, Михайло Брунський, співачка Mary, гурти «Бігуді - шоу» та «Fаllingup»). Також, ним були написані тексти до пісень Анни Сєдокової,Алсу, Галліни, Кирила Туриченко, гурту «Горячий шоколад» та багатьох інших.

Андрій Логачов– колишній барабанщик відомого бориспільського гурту «Rana ridibunda»,  який протягом 10 років об’їздив всю Україну з концертами, а потім співпрацював з Максимом Дьоміним – музикантом світового рівня та учнем легендарного Дома Фамуларо (Dom Famularo).

До складу гурту «77CHASOFF»також увійшли: колишній учасник рок-гурту «Крылатые» гітарист Сергій Бровкін, засновник синтез етно-рок-гурту «ЯРРА» Роман Пустирєв – мультиінструменталіст, що грає на клавішах, сопілці та навіть на індіанській флейті, і займається саунд-продюсуванням пісень гурту «77CHASOFF», та бас-гітаристка Ніка Пустирєва, яка також виконує усі бек-вокальні партії.

За час свого існування гурт «77CHASOFF»встиг не лише заявити про себе як про досвідчених музикантів, а і представити слухачам свій дебютний альбом «Не час», пісні якого,завдяки співпраці з рекординговою компанією «Moon Records»,виходять на багатьох музичних платформах України та світу.

Пісні гурту лунали в ефірі радіостанцій «Перец FM», «РокРадио Україна» та «Країна ФМ», а вже згодом, колектив планує поширити географію свого звучання.

У 2017 році музичним проектом «77CHASOFF» зацікавилася компанія «GuGa Entertainment Group», яка на сьогоднішній день займається їх творчою діяльністю.

Гуртбрав участь у різноманітних музичних фестивалях: «Старий Новий Рок» 2016 – 2017 рр. (м. Бориспіль), «Тбилисоба на Андреевском спуске» 2016 – 2017 рр. (м.Київ), «Фестиваль вуличної музики 2017» (м. Бориспіль),«Open Podil 2017» (м. Київ), «Music Weekend Fest», ТЦ «Даринок», (м. Київ), «Фестиваль Святого Миколая»(м. Чигирин) та багатьох інших.

2018 рік для музикантів гурту «77CHASOFF» розпочався з виступу на Софіївській площі перед 50 000 слухачів, які прийшли на головну ялинку країни.

Протягом року гурт працював над своїм другим альбомом, який представить найближчим часом.

Наразі «77CHASOFF» відзняли 2 музичних кліпи, які глядачі зможуть побачити вже зовсім скоро.

2019

Вихід в реліз кліпів на пісні "Ексклюзив" та "Бла-бла",відзнятих у 2018 році.

Зйомка та вихід кліпа на пісню "Рідна мати".

Запис другого альбому.

Презентація гурту у Docker-G у жовтні.

Припинення співпраці з компанією «GuGa Entertainment Industry»,гурт покидають клавішник Пустирев Р. та  басист Пустирева Н.. До складу гурту приєднуються басист Дмитро Арестов та клавішник Віктор Іванович (ZH).

2020

Початок співпраці з компанією "Muscreators" (Н.Кот).

Січень 2020.Пісня гурту 77CHASOFF "Де" 2-ий тиждень поспіль займає 1-шу позицію в чарті "Дари Року" на українській музичній радіостанції Джем ФМ!

У березні фронтмен гурту запускає «Challenge 220 in 2020» на своєму Ютюб канал BOEV.TOP.

Состав группы:

Олександр Боєв – вокаліст
Віктор Іванович (ZH) – клавіші
Андрій Логачов – барабанщик
Дмитро Арестов – бас-гітара
Сергій Бровкін – гітарист

Дискография

77CHASOFF
На паузі весь світ (Single)

Видео

77CHASOFF 77CHASOFF - Ексклюзив
77CHASOFF Backstage
77CHASOFF 77часовой Mix
77CHASOFF Бла-бла
77CHASOFF Ексклюзив
77CHASOFF Рідна мати
77CHASOFF Без даты я
77CHASOFF Без дати я
77CHASOFF На паузі весь світ | Official Video

Новости

18.05.2021

Боєв Олександр, фронтмен та автор пісень гурту 77CHASOFF, увійшов до Книги Рекордів України, як перший автор та виконавець своїх пісень, який записав та виклав на YouTube канал 220 авторських пісень на протягом одного року (2020).

23.08.2019

До Дня народження нашої країни гурт 77CHASOFF презентує свій ретро-кліп на пісню «Ексклюзив», який присвячує кожному українцю періоду Незалежності.

 

 
Купить продукцию артиста
подписаться на новости
© 2018 - 2021 Все права защищены. Moon Records. Создано в SEOTM Digital Agency