Рус

77CHASOFF

ОФИЦИАЛЬНЫЕ РЕСУРСЫ

77CHASOFF

Гурт «77CHASOFF» утворився наприкінці 2014 року в місті Бориспіль.

Ідея створення колективу виникла у двох бориспільських музикантів – Олександра Боєва та Андрія Логачова.

Об’єднавши досвідчених колег по сцені, з’являється новий мелодійний поп-рок-гурт, до складу якого увійшли: колишній учасник рок-гурту «Крылатые» гітарист Сергій Бровкін, засновник синтез етно-рок-гурту «ЯРРА», мультиінструменталіст, а також саунд-продюсер гурту «77CHASOFF» Роман Пустирєв, бас-гітаристка та бек-вокалістка Ніка Пустирєва, барабанщик Андрій Логачов та фронтмен гурту Олександр Боєв, який відповідає за репертуар, а також пише слова та музику.

З листопада 2014 року гурт «77CHASOFF» активно починає репетиції, а вже згодом їх запрошують на концерт з нагоди 1000-річчя міста Бориспіль. 

Почавши виступати, новоспечений колектив поступово поповнює свій репертуар.

12 грудня 2015 року гурт «77CHASOFF» презентує сольну програму з двох  відділень.

Не полишаючи виступів, увесь 2016 рік було вирішено присвятити запису дебютного альбому та розробці його художнього оформлення, в чому допоміг художник Олег Яворський.

Обкладинка першого диску «77CHASOFF – це зображення ¼ картини. Задум полягає у тому, що назва цього, а також трьох наступних альбомів є частиною однієї фрази (слогану), який можна буде прочитати цілком, лише об’єднавши чотири видання разом.

У 2017 році гурт «77CHASOFF» став частиною команди компанії «GuGa Entertainment Group», яка наразі займається творчою діяльністю колективу.

Після цього гурт бере активну участь у різноманітних музичних фестивалях: «Тбілісоба на Андріївському» 2017 р. (м. Київ), «Фестиваль вуличної музики 2017» (м. Бориспіль), «Open Podil 2017» (м. Київ), «Music Weekend Fest» (м. Київ), «Фестиваль Святого Миколая» (м. Чигирин) та багатьох інших.

У листопаді того ж року, на честь триріччя колективу, гурт починає плідну співпрацю з рекординговою компанією «Moon Records» та випускає альбом «Не час», який наразі виходить на багатьох музичних платформах України та світу.

17 листопада 2017 року відбувається офіційна презентація нового альбому в місті Бориспіль.

Протягом 2018 року гурт «77CHASOFF» закріплює свої позиції на українських концертних майданчиках, накопичує матеріал для другого альбому, а також знімає 2 музичних кліпи, які глядачі зможуть побачити вже зовсім скоро.

7 січня 2019 року колектив, вже в друге, бере участь в концертній програмі на Софіївській площі перед більш ніж 50 000 слухачами, які прийшли на головну ялинку країни.

Состав группы:

Олександр Боєв – вокаліст
Роман Пустирєв – саунд-продюсер, мультиінструменталіст (клавіші, сопілка, індіанська флейта)
Андрій Логачов – барабанщик
Ніка Пустирєва – бас-гітаристка, бек-вокалістка
Сергій Бровкін – гітарист

Дискография

77CHASOFF
Не час

Видео

77CHASOFF 77CHASOFF - Ексклюзив
77CHASOFF Backstage
77CHASOFF 77часовой Mix
77CHASOFF Бла-бла
77CHASOFF Ексклюзив
77CHASOFF Рідна мати

Новости

23.08.2019

До Дня народження нашої країни гурт 77CHASOFF презентує свій ретро-кліп на пісню «Ексклюзив», який присвячує кожному українцю періоду Незалежності.

 

 
16.08.2019

Гурт «77CHASOFF» презентує тізер до кліпу на пісню «Ексклюзив», який присвячує кожному українцю періоду Незалежності.

«Наша країна щоденно проходить етапи свого становлення. У своєму відео ми покажемо націю щасливих, добрих та усміхнених людей, які попри всілякі негаразди не втрачають віри, продовжують мріяти, робити добрі вчинки та є рушійною силою змін України на краще».

Купить продукцию артиста
подписаться на новости
© 2018 - 2020 Все права защищены. Moon Records. Создано в SEOTM Digital Agency