Рус

Васяян

ОФИЦИАЛЬНЫЕ РЕСУРСЫ

Васяян

Васяян Бапасняк (Vasyayan Bapasnyak) - комада з 5-ти музикантів стилістичного поєднання: поп-соул та поп-рок з мелізмами речетативу танцювально-романтичної ейфорії.
Музичний проект створений у 2015 році в місті Київ.  Засновником є: Ковалів Василь – вокаліст, автор музики та слів. Закінчив  КІМ Р.М. ім. Глієра по спеціальності «Естрадний спів» у Заслуженого діяча мистецтв України - Русової Тетяни Миколаївни.
Дебютною піснею «Америцький край» Васяян Бапасняк (VB) потрапляє до ефірів радіостанцій. Наступні пісні «Різдво Солдата»,  «Вільне небо», «Мила», «Скажи мені», «Планета любов» зіграли в прямому ефірі Громадське, Львівська хвиля, Яскраве радіо та потрапили в топ-15.
Концертну діяльність та виступи на фестивалях Music Weekend Fest, День Славське  Васяян Бапасняк (VB) розпочинає з прем’єрою пісні «Але й молоді» на яку знятий перший кліп. Співпраця з Yamaha (In Jazz)  та участь в музичній премії Apps Music після чого про Васяян Бапасняк написали в Carabas live, Bemol, Styler, що дало змогу зіграти сольний концерт.
У 2017 році Васяян Бапасняк укладає договір з компанією MOON Records.
Наразі команда працює над новими піснями «Хто тобі я» та «Море на двох»

 

Состав группы:

Васяян Бапасняк - вокал.
Володимир Масловський - ударні.
Євген Тригуб - клавішні.
Олександр Савін - бас-гітара.
Євген Великий - гітара.

Дискография

Видео

Васяян Але й молоді
Васяян Хто тобі я
Васяян Море на двох

Новости

9.10.2018

Молодий український співак, фронтмен гурту «Васяян», презентував нову пісню «Love story», надихнувшись романтичною історією створення легендарної картини «Золота Адель» австрійського живописця Густава Клімта.

11.07.2018

Відеоробота "Море на двох" що розповідає історію закоханих вийшла напрочуд теплою

Купить продукцию артиста
подписаться на новости
© 2018 - 2019 Все права защищены. Moon Records. Создано в SEOTM Digital Agency