Рус

ЯРРА

ОФИЦИАЛЬНЫЕ РЕСУРСЫ

ЯРРА

«Музика вимиває геть з душі пил повсякденного життя».
Бертольд Ауербах

Український гурт «ЯРРА» виконує пісні у жанрі «Синтез етно-рок». Колектив заснований у 2002 році в місті Чернівці і до 2009 року був відомий під назвою «ZAБROШЕNNAЯ TERRITORIЯ». З 2017 року гурт продюсує компанія «GuGa Entertainment Group».
Творцями колективу стала сім'я Романа та Ніки Пустирєвих. За більш ніж 15 років склад гурту зазнавав трансформацій та, врешті-решт, знайшов свою особливість - «ЯРРА» складається практично з однієї родини: батька, матері, двох їхніх дітей та найкращого друга родини.
Наразі - це мало не єдиний гурт, що виступає у такому складі. Фронтмен гурту «ЯРРА» Роман Пустирєв відомий за співпрацею з найбільшими у світі інтернет-компаніями: австралійською «Envato» та тамериканською «Pond5», орієнтованими на продаж відео, фото та музичного
контенту. Для їх клієнтів, серед яких компанія National Geographic Channel, MTV, The Wall Street Journal, Discovery, BBC, ABC, History та багато інших, музикант пише треки, які надходять у загальний доступ на порталах компаній.
Гурт «ЯРРА» є рекордсменом «Книги рекордів України», як «учасники рекордного за тривалістю музичного марафону в режимі нон-стоп», в рамках
марафону «100 Часов», організованого київським арт-клубом «44». На рахунку колективу участь та перемога у численних фестивалях та конкурсах, серед яких Гран-прі рок-фестивалю «Відродження» (м. Чернівці), фестиваль традиційної слов'янської культури та бойових єдиноборств «Київська Русь» (м. Чернігів), Міжнародний молодіжний фестиваль сучасних мистецтв «Сессия 2009» (м. Бориспіль), байкер-фест «Главная дорога»
(м. Київ), фестиваль «Путь волка» (м. Київ), VI Міжнародний фестиваль середньовічної культури «Стародавній Меджибіж» (смт. Меджибіж,Хмельницька обл.), фестиваль історичного фехтування «Стальная Муза»(м. Київ), II-й Міжнародний фестиваль історичної реконструкції середньовіччя «Битва наций» (м. Хотин), «Середньовічній Хотин» (м. Хотин), «Трипільське Коло» (м. Ржищів), «Стара Фортеця. Подорож крізь століття» (м. Тростянець) та багатьох інших.
Пісні гурту «ЯРРА» неодноразово надходили в ротацію на радіостанціях «Хіт FM», «Наше Радіо», «Radio ROKS» та «Буковина».
"У березні 2017 року «ЯРРА» розпочали співпрацю з рекординговою компанією «Moon Records» та випустили альбом «Ветер Песчаных Бурь». У 2018 році колектив випускає другий альбом "Казки на ніч", який наразі виходить на багатьох музичних платформах України та світу. Зараз гурт готується до презентації дебютного кліпу. ​

Состав группы:

Роман Пустирєв - вокал, гітара, ірланський бузукі, індіанська флейта, варган, програмування плейбеків.

Ніка Пустирєва - бас-гітара, калімба, бек-вокал.

Роман Пустирєв-молодший флейта, сопілка, жалейка, окарина, волинка, бек-вокал.

Саша Пустирєва - колісна ліра, мелодика, бек-вокал, перкусія.

Геннадій Барабаш - ударні

Дискография

Видео

ЯРРА Мавка

Новости

2.08.2019

Гурт ЯРРА / JARRA представив перший казковий кліп на пісню «Мавка». 
Влітку 1911 року Леся Українка написала чорновий варіант своєї видатної драми-феєрії «Лісова пісня», яка стала прообразом першого фентезі в українській літературі. Чотири роки тому її #ЛісоваПісня надихнула гурт "ЯРРА" на створення пісні #Мавка, яка увібрала у себе казковий мелодизм та чарівність українського фольклору. 

 
29.03.2019

Учасники колективу ЯРРА випустили тізер до майбутнього кліпу на пісню "Мавка". 

Купить продукцию артиста
подписаться на новости
© 2018 - 2019 Все права защищены. Moon Records. Создано в SEOTM Digital Agency