Рус

VLASNA

ОФИЦИАЛЬНЫЕ РЕСУРСЫ

VLASNA

Гурт VLASNA (екс - АССА) – представник нової генерації української музики. Гурт був cтворений у 2015 році, а вже за два роки був номінован на головну музичну премію країни YUNA 2017 в категорії «Новий подих».
Свій стиль VLASNA визначає як eclectic rock, поєднуючи у своїх піснях проникливі тексти, мелодійність та справжній драйв. Незмінна солістка та автор пісень гурту – Тетяна Власова.
У 2015 році гурт VLASNA став переможцем всеукраїнського конкурсу «Полювання на пісню». Згодом – фіналістом конкурсу «Ше. Пісня», отримавши відзнаку «За найчуттєвіше виконання». 2017-й рік гурт розпочав із прем’єри кліпу на пісню «Скоро буде літо», зібравши в одному відео понад 200 усміхнених людей зі всього світу.
За час існування VLASNA зіграла безліч сольних концертів у різних містах України, виступила на багатьох масштабних фестивалях. Релізи гурту стабільно потрапляють до рейтингів найбільш вражаючих новинок української музики. Зараз VLASNA працює над дебютним альбомом.

 

Дискография

Новости

16.10.2018

Якщо попередня робота була традиційно для VLASNA ліричною, то цього разу музиканти зупинилися на драйвово-роковому звучанні. 

18.06.2018

Коллектив VLASNA (экс - АССА) сменил название и выпустил новый сингл "Дихати"!
"Такое решение назрело давно. В последнее время мы особенно остро чувствовали необходимость перемен" - комментирует фронтвумен группы, Татьяна Власова.

Сингл доступен во всех цифровых сторах мира!

Купить продукцию артиста
подписаться на новости
© 2018 - 2020 Все права защищены. Moon Records. Создано в SEOTM Digital Agency