Рус
Поиск
-- Каталог
*МАРІЯ БУРМАКА*
Не стій (Single)
Вернутся в каталог
*МАРІЯ БУРМАКА*
Не стій (Single)
moon records
Стиль: pop
DIGITAL
Про альбом

Марія Бурмака закохалась у рудого трубача

Співачка Марія Бурмака презентува кліп на нову пісню “Не стій”. На написання композиції її надихнула історія з дитинства.

“Несподівано для себе зустріла хлопця, з яким навчалась в музичній школі, - розповідає Марія Бурмака. – Я грала на гітарі, він - на трубі, в нього було руде волосся та сонячна посмішка. Він мені дуже подобався та я приховувала це. Через багато років, у місті, ми знову зустрілись. Довго гуляли парком, пили каву, говорили і я дізналась, що він теж був закоханий в мене”.

Червоне і чорне, вогонь і холод, він і вона, гітара і труба. Таких історій багато, про них створюють легенди, пишуть романи, знімають кіно. Чи буде продовження у цього сюжету– не знає ніхто. Життя значно цікавіше за кіно.

Головну роль у кліпі виконав актор Олександр Бойко. Саундрпродюсер пісні “Не стій” – Вадим Лисиця FOXXSTUDIOS. Режисер відео – Іоанн Зенков, оператор – Сергій Півненко, монтаж , постпродакшн та кольорокорекція – HDSHOT studio, стиль – Євген Кірієнко (дизайнерв одягу – Tatyana Kolomiecz, Dafna May), Muah – Марина Борщевська.

Дискография, видео
подписаться на новости
© 2018 - 2021 Все права защищены. Moon Records. Создано в SEOTM Digital Agency