Рус
Поиск
-- Каталог
*СКРЯБІН*
Я сховаю тебе (Single)
Вернутся в каталог
*СКРЯБІН*
Я сховаю тебе (Single)
moon records
Стиль: pop/rock
DIGITAL
Про альбом

«Любимо, співаємо, ховаємо в серце..» – з таким підписом музиканти гурту Скрябін презентували свою наступну роботу – кавер на пісню Андрія Кузьменка – «Я сховаю тебе». Вокальну партію у новій версії заспівала постійна учасниця гурту «Скрябін» - Ольга Лізгунова.
Ольга Лізгунова – більше відома аудиторії як учасниця гурту «Пающіє труси» - з 2010 року співала на одній сцені з Кузьмою у складі гурту «Скрябін». Після загибелі лідера гурту Ольга продовжувала виступати на концертах пам’яті у якості бек-вокалістки. Сьогодні ж, музиканти вперше записали пісню, в якій Лізгунова заспівала головну вокальну партію.
Олекcій Зволинський (гітарист та менеджер гутру «Скрябін»): «Цей запис виник не заплановано – як і вся теперішня наша діяльність. Ми не розробляємо стратегію популяризації гурту, не плануємо концертів і не загадуємо наперед. Все, що зараз відбувається у «Скрябін» – реакція на запити шанувальників. Так само – імпровізовано – народився і новий варіант пісні «Я сховаю тебе». Готуючись до концерту у Львові, що відбувся у лютому, ми записали відео запрошення, в якому Оля заспівала під гітару цю пісню. Вийшло гарно і це наштовхнуло нас на думку, що Оля могла б заспівати й інші пісні із репертуару. А новий варіант пісні «Я сховаю тебе» ми записали у студії і тепер презентуємо нашим шанувальникам»
Ольга Лізгунова: «Ми просто зіграли так, як відчули – не мудруючи і не намагаючись ускладнити те, що написав Кузьма. Він сказав просто про складне. А ми це відтворили».

Дискография, видео
подписаться на новости
© 2018 - 2020 Все права защищены. Moon Records. Создано в SEOTM Digital Agency