Рус
Новости
Следующая

ARKTIKA: нова пісня та кліп від гурту LATEXFAUNA

2021-01-29

Український Інді-поп-гурт LATEXFAUNA випустили пісню Арктика і кліп до неї. Композиція за звучанням суттєво відрізняється від усього попереднього матеріалу. У ній яскраво виражене Диско 70-х років.

Пісня розповідає історію про науковця, що зазнав катастрофи під час експедиції на Алясці. Його з поміччю собак і магії рятує тамтешній шаман, представник корінного народу Америки, тож ліричний герой повертається додому.

«Я написав цю пісню ще в перший місяць карантину – у березні 2020, - розповідає лідер гурту Дмитро Зезюлін. – Виклав акустичну версію в мережу, і вже на наступний день ми почали отримувати відеозаписи кавер-версій. Одразу прийшла ідея зробити конкурс на найкращу серед наших фанів. Переможець конкурсу виконуватиме кавер у нас на концерті. Відтак впродовж наступного місяця нам надіслали більше 40 версій Арктики, при тому, що ми своє аранжування ще й не починали робити».

За словами учасників гурту, працювати над аранжуванням Арктики було нелегко, адже понад 40 варіантів уже були написані, і це дещо морально тиснуло на музикантів.

«Для нас важливо було написати принаймні не гірше, ніж призери, - зізнається Лесь Димань, бас-гітарист LATEXFAUNA. – Здається ми з цим завданням впоралися, хоча серед конкурсантів були просто суперові роботи».

«На мою думку, пісня Арктика вийшла однією з найкращих в історії творчості, - каже виконавчий директор гурту Борис Гінжук, тому випускати її без відео було б гріхом».

Роль продюсера і режисера кліпу узяв нас себе фронтмен Дмитро Зезюлін.

«Для мене така робота в новинку, тому більшість сцен робили навмання. Ми намагалися просто бути собою і показати, як ставимося одне до одного. Прагнули до лампової атмосфери затишку і любові. Ми просто винайняли кльовий будинок на AirBnB, взяли в ренталі світло і дим, та підібрали з дому одяг, який би пасував до інтер’єру. Здається, так кліпи й знімаються», - розповідає Дмитро.

Гурт висловлює особливу подяку Денису Селезньову, який став оператором та монтажером відео.

Дискография

подписаться на новости
© 2018 - 2021 Все права защищены. Moon Records. Создано в SEOTM Digital Agency