Рус
Новости
Следующая

Марія Бурмака запрошує на онлайн-концерт на Миколая

2020-12-18

Щороку на День святого Миколая, білій залі Шоколадного будиночка, народна артистка України Марія Бурмака робить концерт для дітей та дорослих. Цього року в зв’язку із карантинними обмеженнями виступ відбудеться онлайн. Тож 19 грудня о 19 годині співачка проведе захід на своїй фейсбук-сторінці, де будуть презентовані пісні, які вона підготувала спеціально до цього дня.

Традиційне святкове дійство розпочнеться із прем’єр - славнозвісної композиції “Ой хто хто Миколая любить”. Також відбудеться презентація пісень “А я у гай ходила” (на слова Павла Тичини), “Мова” (на слова Лесі Українки) і “Руханка”, яка так сильно полюбилася дітлахам під час карантинних онлайнів. Цими піснями артистка розпочала роботу над третім дитячим альбомом, саундпродюсером якого став Вадим Лисиця “FOXXSTUDIOS”.

Марія Бурмака: “Кожна дитина знає, що треба не спати вночі і ти побачиш святого Миколая. Але чомусь в цей момент завжди так солодко спиться і сняться найказковіші сни. Саме така наша пісня, яку напевно знають всі діти «Ой хто хто Миколая любить». Тут і його кроки по рипучому сніжку, і дзвіночки на його палиці та мішечку, і хор янголят, що щого супроводжують. З цією піснею ніби сама радість прилетить до вас додому і ви будете наспівувати і пританцьовувати не один день”.


“Наше сподівання на диво і наше очікування на щастя. І дорослі, і діти, ми всі чекаємо святого Миколая, - продовджує Марія Бурмака. - А він разом із подарунками приносить радість у серце і зігріває душу. Бо його подарунки - це насправді чиясь любов. Для дітей - це радість, сміх, цукерки і намагання хоч трохи бути чемними. Для них я співатиму дитячі пісні на онлайн-концерті. Але це свято важливе і для дорослих. Бо недаремно є жарти “якщо раптом бородатий дядько в ніч з 18 на 19 грудня забиратиме тебе в мішок - не лякайся! Може хтось попросив у святого Миколая тебе”. Нехай цього року Миколай принесе всім здоров‘я, теплоти, радості і здійснення всіх мрій та бажань.

Тому зустрічаємось у День Миколая, будемо співати, колядувати, наповнюватися святковою енергією. Карантин не зламає наших планів. Завдяки підтримці УКФ і, звісно, заступництву самого святого Миколая концерт відбудеться, як і планувалось. Той же Шоколадний будиночок і його казкові чарівні мешканці, ялинка і велике дзеркало, де відбиваються вогники гірлянд. Але глядачі не в залі, а вдома по всьому світу. Таким буде наш онлайн-концерт. 19.12 о 19:00. Приєднуйтесь!

Дискография

подписаться на новости
© 2018 - 2021 Все права защищены. Moon Records. Создано в SEOTM Digital Agency