Рус

Breath Of Fate

ОФИЦИАЛЬНЫЕ РЕСУРСЫ

Breath Of Fate

Breath Of Fate - рок-гурт з Ужгорода, який було створено в 2017 році Михайлом Готрою( гітара, вокал, тексти), Антоном Рабелом ( ударні ) та  Андрієм Матейко (бас - гітара) 

    Майже одразу на протязі декількох місяців хлопці записують два сингли " Згадай " та " Під дощем " які згодом лунають на деяких  українських радіостанціях. В цей період було написано чимало матеріалу але в творчості гурту сталась вимушена доволі довга перерва. 

    В 2018 році гурт знову збирається але в дещо оновленому складі. На заміну Андрію Матейко (бас- гітара) прийшов Ростислав Грошик а вакантну роль соло - гітариста взяв на себе Ярослав Павлич. Хлопці працюють над матеріалом та час від часу приймають участь у культурних заходах Ужгорода та Закарпаття. 

   На Весні 2019 року на студії " Beast Sound " ," Breath Of Fate " записують дебютний альбом " Подих Долі " в якому новим учасником став Дмитро Павловський (соло-гітара, бек-вокал)  Йде робота над дебютним відеокліпом. 

Дискография

Breath Of Fate
Подих долі

Новости

17.07.2019

Подих Долі - це альбом ужгородського рок - гурту Breath Of Fate,  куди увійшли 7 треків з різноманітною тематикою та глибоким ліричним змістом. Якісний звук, драйвовий вокал, запам'ятовуючі тексти, це все відображення музичного світу гурту та музикантів у цілому.  

Официальные ресурсы

Купить продукцию артиста
подписаться на новости
© 2018 - 2021 Все права защищены. Moon Records. Создано в SEOTM Digital Agency