Рус

*ТІК*

ОФИЦИАЛЬНЫЕ РЕСУРСЫ

*ТІК*

Гурт ТІК по праву вважають Кращим Святковим Гуртом України. Насправді народним колективом із найбільшою кількістю концертів на території нашої держави.
Їхні пісні співають усі – від домогосподарки до високопосадовця. Адже саме в цих піснях відчувається настрій народу.
В арсеналі гурту 8 всеукраїнських турів, 4 студійні альбоми, близько 30 кліпів та безліч концертів в Україні та за її межами, на яких були присутні понад 5 000 000 прихильників.
ТІК – це свіжі хіти Волошки, Емочка, АЛЬО-НА!, Робот та перевірені часом народні блокбастери – Олені, Вчителька, Апрєль, Прощайте, дівчата, Свєта, Сірожине пірожине, Чоловіче щастя, Не цілуй, Гуляй, народ!, Біла хмара, чорна хмара, Люби ти Україну! та інші.
У травні 2007-го ТІК презентували дебютний альбом «ЛітераДура».
У березні 2008 року у рідній Вінниці розпочався тур «Байки про Оленів», який завершився повноцінним виступом гурту на головній сцені фестивалю «Таврійські Ігри».
Восени ТІК презентував другий диск «тиХИЙ», на підтримку якого гурт дав 50 концертів.
У 2010 році хіт Олені став саундтреком касового фільма «Кохання у великому місті-2». В іншій комедії – «Ржевський проти Наполеона» учасники гурту з’явилися в образах кріпосних музик.
Потім був альбом «Весільний», що закріпив за ТІК реноме Кращого Святкового Гурту України та подарував дует лідера гурту Віктора Бронюка із Примадонною української естради Іриною Білик – Не цілуй.  Історія цієї співпраці отримала продовження – спочатку у новій пісні Зима, а потім у спільному турі «Найкращі українські хіти». Артисти дали 24 концерти протягом 30 днів, тому потрапили до Книги рекордів України.
З нагоди 10-річчя гурту світ побачив диск «Люби Ти Україну». Таку ж назву мав великий тур ТІК містами України та за кордоном.
Гурт не лишається осторонь подій, що відбувається у країні протягом останніх років. Серед комічних відеоробот ТІК є й доволі серйозні, присвячені Україні і тим, хто бореться за неї: Запах війни, Люби Ти Україну, ІсторіЯ.
У 2017 році Кращий Святковий Гурт України вирушив у всеукраїнський тур під назвою EUROДВІЖН, що відбувся на підтримку народної євроінтеграції. Традиційно живий звук та більше 50 годин натурального подільского драйву! Фінальний акорд всеукраїнського EUROДВІЖН пролунав на головній сцені країни - у київському Палаці «Україна» у супроводі військового оркестру та хору.
Навесні 2018 року ТІК знову вирушає у всеукраїнський тур. І презентує народу драйвову концертну програму «Нове та Найкраще».

Видео

*ТІК* Не цілуй
*ТІК* Олені
*ТІК* Свєта
*ТІК* Ще НВУ
*ТІК* Білі троянди
*ТІК* Прощайте, дівчата
*ТІК* SOSюра
*ТІК* Апрєль
*ТІК* Весела пісня
*ТІК* Чоловіче щастя
*ТІК* Сірожине пірожине
*ТІК* Для мами
*ТІК* Гуляй, народ!
*ТІК* Робот
*ТІК* ІсторіЯ
*ТІК* Абонент
*ТІК* Запах війни
*ТІК* Люби ти Україну!
*ТІК* Біла хмара, чорна хмара
*ТІК* feat. Ірина Білик - Зима
*ТІК* Ендорфіни
*ТІК* АЛЬО-НА!
*ТІК* Емочка
*ТІК* Волошки
*ТІК* Meine Liebe
*ТІК* Злива
*ТІК* Циклони
*ТІК* Новий Рік

Новости

24.03.2020

Гурт ТІК на чолі із Віктором Бронюком бажає всім Добра та Здоров’я і дарує світлу баладу-сповідь "Донечка".

20.12.2019

Напередодні Нового року Кращий Святковий Гурт України ТІК змінює соліста на… солістку? Замість Віктора Бронюка лідеркою музикантів стане дружина продюсера гурту – білявка з DIZEL show. Вашій увазі – відео на святкову пісню "Новий рік".

Купить продукцию артиста
подписаться на новости
© 2018 - 2021 Все права защищены. Moon Records. Создано в SEOTM Digital Agency