*ТІК*

ОФІЦІЙНІ РЕСУРСИ

*ТІК*

Гурт ТІК по праву вважають Кращим Святковим Гуртом України. Насправді народним колективом із найбільшою кількістю концертів на території нашої держави.
Їхні пісні співають усі – від домогосподарки до високопосадовця. Адже саме в цих піснях відчувається настрій народу.

В арсеналі гурту 8 всеукраїнських турів, 4 студійні альбоми, близько 30 кліпів та безліч концертів в Україні та за її межами, на яких були присутні понад 5 000 000 прихильників.
ТІК – це свіжі хіти ВолошкиЕмочкаАЛЬО-НА!Робот та перевірені часом народні блокбастери – ОленіВчителькаАпрєльПрощайте, дівчатаСвєтаСірожине пірожинеЧоловіче щастяНе цілуйГуляй, народ!Біла хмара, чорна хмараЛюби ти Україну! та інші.

У травні 2007-го ТІК презентували дебютний альбом «ЛітераДура».

У березні 2008 року у рідній Вінниці розпочався тур «Байки про Оленів», який завершився повноцінним виступом гурту на головній сцені фестивалю «Таврійські Ігри».

Восени ТІК презентував другий диск «тиХИЙ», на підтримку якого гурт дав 50 концертів.
У 2010 році хіт Олені став саундтреком касового фільма «Кохання у великому місті-2». В іншій комедії – «Ржевський проти Наполеона» учасники гурту з’явилися в образах кріпосних музик.
Потім був альбом «Весільний», що закріпив за ТІК реноме Кращого Святкового Гурту України та подарував дует лідера гурту Віктора Бронюка із Примадонною української естради Іриною Білик – Не цілуй.  Історія цієї співпраці отримала продовження – спочатку у новій пісні Зима, а потім у спільному турі «Найкращі українські хіти». Артисти дали 24 концерти протягом 30 днів, тому потрапили до Книги рекордів України.

З нагоди 10-річчя гурту світ побачив диск «Люби Ти Україну». Таку ж назву мав великий тур ТІК містами України та за кордоном.

Гурт не лишається осторонь подій, що відбувається у країні протягом останніх років. Серед комічних відеоробот ТІК є й доволі серйозні, присвячені Україні і тим, хто бореться за неї: Запах війниЛюби Ти УкраїнуІсторіЯ.

У 2017 році Кращий Святковий Гурт України вирушив у всеукраїнський тур під назвою EUROДВІЖН, що відбувся на підтримку народної євроінтеграції. Традиційно живий звук та більше 50 годин натурального подільского драйву! Фінальний акорд всеукраїнського EUROДВІЖН пролунав на головній сцені країни - у київському Палаці «Україна» у супроводі військового оркестру та хору.

Навесні 2018 року ТІК знову вирушив у всеукраїнський тур і презентував народу драйвову концертну програму «Нове та Найкраще».

*ТІК* Люби ти Україну! (Version 2022)

Придбати продукцію артиста
підписатись на новини
© 2018 - 2022