Search
-- Catalogue
+ Films
DVD
+ Merch
Te Deum
Reflexia
Return to catalog
Te Deum
Reflexia
moon records
DIGITAL
Про альбом

Старий київський дум / дез метал гурт повертається після багаторічної перерви з третім повноформатним альбомом "Reflexia". Матеріал до нього музиканти накопичували ще з 2007 року, та повернулися до активної роботи над ним лише у 2019-му, вже з новим складом.

Це і справді перший альбом гурту за останні 20 років (попередній лонгплей виходив у 2002-му).

"За цей час відбулась зміна музикантів, були намагання записувати матеріал на різних студіях, але, як то кажуть, було щось пороблено... Було таке, що зникали студії, чи роботу було зупинено з технічних причин, або відволікались на інше... Організація та взаємодія групи була слабкою, підкосили всіх часи змін в країні, потім епідемія. Не обійшлось і без трагічної події — колишній вокаліст Костянтин Ерасов залишив цей світ назавжди", — так гітаристи Андрій Зінченко та Олександр Григорук пояснили перерву в діяльності у коментарі Неформату. 

Це перший проєкт Te Deum, який музиканти записували на студії, в хатніх умовах та в підвалі музичного магазину, до того ж на відстані Київ — Черкаси. За зведення та мастеринг альбому відповідав Костянтин Ратніков з черкаської студії Anvil Rec. У результаті, за словами музикантів, вдалося досягнути "максимально-брутального звучання вокалу, гітар та басу у зв'язці з клавішними, які доповнюють легкі образи та атмосферу".

Альбом має назву "Reflexia", і є віддзеркаленням життєвого шляху учасників гурту, їхніх роздумів про швидкоплинність та багатогранність життя,  але більше у його сумних проявах. 

"Щоб створити цей альбом, нам було потрібно багато чого пережити. З кожною піснею розкривається нова тема, що торкається життя людини у соціумі. 

На початку альбому, в пісні "Clone", йдеться про проблему нового світу — через сірість та безликість людей завдяки новим технологіям. Далі у "World of illusions" йдеться про світ ілюзій, які ми собі вигадуємо, та як намагаємось тішити себе недосяжними мріями. "City on fire" несе в собі палке бажання та пристрасть у пошуку того самого вигаданого, чи нерозділеного кохання.

Далі — тема брехні та лицемірства, що супроводжує нас в житті, робить багато шкоди та не зникає. "Ruins" розкриває тему руйнації всього надбаного через війни, епідемії та різні природні явища, що надалі для когось обертається зневагою або забуттям та перетворюється на ненависть до людей і відлюдькувате життя. Логічно, що все колись закінчується, і ми всі стикаємося з цим, кожен по-різному, але в підсумку — смерть. Щоб дещо відволікти слухача від цієї сумної теми, наприкінці альбому є пісня про оманливість життєвих благ, що манить як наркотик, та композиція "Reflexia" як заспокійливе на ніч", — розповідають музиканти. 

Над обкладинкою альбому працювала Ольга Кузнєцова, а перекласти тексти англійською допомагали Марія Матвієнко та Андрій Пустовалов.

Discography, видео

Discography Te Deum

subscribe to news
© 2018 - 2023 All rights reserved. Moon Records. Created by SEOTM Digital Agency