Рус

STEBELSKA

ОФИЦИАЛЬНЫЕ РЕСУРСЫ

STEBELSKA

Оксана Стебельська (STEBELSKA)

Співачка з особливим глибоким, чуттєвим тембром голосу, скрипалька, ведуча, автор і виконавець власних творів, організатор багатьох мистецьких заходів і міжнародних подій, гастролів, фестивалів,  art-manager,  керівник і солістка музичного проекту "Українські Барви", який заснувала  у 1991 році, та Barvy Project band. Громадський діяч, Голова Правління Всеукраїнської громадської організації "Мистецькі Ініціативи".
Увійшла у ТОП-100 Жінок України 2018 р. за версією видання “Ukrainian people”.
В репертуарі від класики, фольку, ethno fusion до джазу, блюзу, соулу й авторських творів.
Виступала на найпрестижніших сценах України та світу, побувала з концертами у багатьох країнах світу: США, Канада, Греція, Франція, Німеччина, Польща, Італія, Швейцарія, Князівство Ліхтенштейн, Словенія, Сербія, Чорногорія, Болгарія, Угорщина та інші.
Постійно виступає та організовує  концерти дуже різні за змістом, але глибокі за атмосферою і музичним наповненням - це і концерти класичної музики, і концерти авторських пісень, і концерти українського фольклору,  і програми «Від блюзу до джазу», щорічні концерти «Щасливого Різдва» й етно-концерти «В ніч на Купала» та багато інших. Виступає на різноманітних знакових подіях: фестивалях, урочистостях, святах, офіційних подіях та ін.
Співпрацює з багатьма відомими в Україні та світі музикантами.

Дискография

Видео

STEBELSKA Ружа
STEBELSKA Нам потрібна любов
STEBELSKA Дощ
STEBELSKA Україна єдина

Новости

12.02.2020

«Дощ» - слова і музика Оксани Стебельської - сценічне ім’я  STEBELSKA.

4.02.2020

В концерті авторська музика, джазові імпровізації та народні пісні. STEBELSKA запрошує всіх разом відсвяткувати День Ангела Ксень й Оксан, яких чекає приємний сюрприз!! І ще - дуже важлива ПРЕМ’ЄРА - на концерті артистка презентує нову авторську пісню і відеокліп «ДОЩ»!

Официальные ресурсы

Купить продукцию артиста
подписаться на новости
© 2018 - 2021 Все права защищены. Moon Records. Создано в SEOTM Digital Agency