Рус

*LATEXFAUNA*

ОФИЦИАЛЬНЫЕ РЕСУРСЫ

*LATEXFAUNA*

Троє учасників гурту — Дмитро Зезюлін, Костянтин Левицький та Олександр Димань — грали разом у студентському музичному колективі з першого курсу в Інституті журналістики КНУ ім. Тараса Шевченка.Після закінчення університету припинили музичний проект, але за п'ять років вирішили створити новий гурт, обравши «яскраву» та оригінальну («щоб гуглилась») назву Latexfauna.

Початкову увагу до творчості гурту привернула трансляція синглу «Аяхуаска» в програмі «Утренняя порка» на радіо «Аристократи». За словами Зезюліна, на цю пісню вони зробили дев'ять різних аранжувань допоки Олександр Димань не запропонував біт із джембе, який вони використали в остаточній версії.

На перший же виступ гурту на Радіо «Сковорода» прийшло близько 600 людей. Сценічний дебют гурту відбувся 2016 року на фестивалі «Республіка».У жовтні 2016 року у київському клубі Mezzanine відбувся перший сольний концерт. На той час в репертуарі гурту було лише шість пісень.

У червні 2017 року гурт підписав контракт із лейблом Moon Records.

Гурт регулярно публікує свою творчість у вигляді окремих синглів по мірі їх написання, запису і зведення. Автором обкладинок синглів є Дмитро Зезюлін.Вихід першого альбому відбувся у травні 2018 року. Живий виступ з презентацією платівки відбувся 16 травня у київському клубі Atlas.

Состав группы:

Max Greben - drums
Sasha Dyman - bass
Dima Zezyulin – vocal, lyrics 
Kostya Levytsky – guitar
Sasha Mylnikov - keyboard

Видео

*LATEXFAUNA* SURFER
*LATEXFAUNA* Helios
*LATEXFAUNA* LIME
*LATEXFAUNA* Evpatoria
*LATEXFAUNA* Альбом LATEXFAUNA – AJAHUASKA на виниле
*LATEXFAUNA* Arktika
*LATEXFAUNA* Baunty

Новости

7.12.2021

LATEXFAUNA затеяли грандиозный level up: весной группа представит новый альбом и даст большое шоу в STEREO

14.05.2021

Київська дрім-поп група Latexfauna випустила пісню та кліп під назвою Bounty. Цей трек ідеально прикрасить будь-які літні подорожі, вечірки і просто лінивий відпочинок біля басейну, впевнені музиканти.

 

Купить продукцию артиста
подписаться на новости
© 2018 - 2022 Все права защищены. Moon Records. Создано в SEOTM Digital Agency