*LATEXFAUNA*

ОФІЦІЙНІ РЕСУРСИ

*LATEXFAUNA*

Троє учасників гурту — Дмитро Зезюлін, Костянтин Левицький та Олександр Димань — грали разом у студентському музичному колективі з першого курсу в Інституті журналістики КНУ ім. Тараса Шевченка.Після закінчення університету припинили музичний проект, але за п'ять років вирішили створити новий гурт, обравши «яскраву» та оригінальну («щоб гуглилась») назву Latexfauna.

Початкову увагу до творчості гурту привернула трансляція синглу «Аяхуаска» в програмі «Утренняя порка» на радіо «Аристократи». За словами Зезюліна, на цю пісню вони зробили дев'ять різних аранжувань допоки Олександр Димань не запропонував біт із джембе, який вони використали в остаточній версії.

На перший же виступ гурту на Радіо «Сковорода» прийшло близько 600 людей. Сценічний дебют гурту відбувся 2016 року на фестивалі «Республіка».У жовтні 2016 року у київському клубі Mezzanine відбувся перший сольний концерт. На той час в репертуарі гурту було лише шість пісень.

У червні 2017 року гурт підписав контракт із лейблом Moon Records.

Гурт регулярно публікує свою творчість у вигляді окремих синглів по мірі їх написання, запису і зведення. Автором обкладинок синглів є Дмитро Зезюлін.Вихід першого альбому відбувся у травні 2018 року. Живий виступ з презентацією платівки відбувся 16 травня у київському клубі Atlas.

*LATEXFAUNA* Arktika
*LATEXFAUNA* Baunty
*LATEXFAUNA* CHERKASCHYNA

23.09.2022

Український гурт Latexfauna представив кліп на пісню Cherkaschyna. Композиція просякнута ностальгією за теплими літніми днями, коли тобі 16, перед тобою ще ціле життя і така важлива дискотека з «найкращими однокласницями».

Гурт також влаштував конкурс на найкрасивіший та поетичний опис рідного краю: «Хто в коментарях під відео опише власний рідний край найкрасивіше й найхудожніше - отримає від нас новий альбом Senbernar на вінілі з підписами і почестями»

Самі ж хлопці описали Черкащину так: «Розмаїта, засмагла, з красивими людьми, Канівським океаном і скелястими каньойонами Гірського Тікича, високим-превисоким небом, в якому ще засвітла але у вечірній млості видно Венеру й Сатурн».

Як розповів бас-гітарист гурту Лесь Димань, зйомки кліпу проходили ще до повномасштабного вторгнення росії до України. «Можна буде подивитися, якими ми були ще не так давно безтурботними. Коли було модно іронізувати про то, шо "путін нападе". Але ми ше обов'язково повернемося у той спокій. Буде навіть ще краще», - написав він

Сингл увійшов до нового альбому Senbernar, реліз якого відбудеться вже 30 вересня. Передзамовлення альбому вже доступне в Apple Music. Тож слухаємо, насолоджуємось і зберігаємо у свій плейлист!

2.09.2022

Український музичний гурт Latexfauna презентує новий трек Bohun, який присвячений козацькому полководцю часів Хмельниччини Івану Богуну. Цією прем'єрою хлопці мають на меті зібрати якомога більше донатів на військові потреби ЗСУ, а саме рації для одного з підрозділів української армії.

Придбати продукцію артиста
підписатись на новини
© 2018 - 2022