BOEV.TOP

ОФІЦІЙНІ РЕСУРСИ

BOEV.TOP

BOEV.TOP (Олександр Боєв) – автор та виконавець власних пісень.

Автор та музикант, який співпрацював з багатьма студіями та діячами шоу-бізнесу, серед яких Студия Квартал 95, продюсери Дмитрий Климашенко та Юрий Фалёса , телеведучий та шоумен Дядя Жора. Багато співаків, які мають у репертуарі пісні його авторства - радіоведучий Сергей Кузин (КАМТУГЕЗА, RadioROKS), Алина ГросуМихаил Брунский, співачка Mary, гурти  Інше небо та Fаlling Up.

Також, Олександр писав тексти до пісень артистів Тина КарольАлсу, гурту Горячий шоколадАнна СедоковаGallinaКирил Туриченко та для багатьох інших.

Олександр Боєв є автором та фронтменом гурту 77CHASOFF, який був заснований у 2014 році. Гурт має два студійних альбоми - «Не час» та «стояти», має декілька кліпів.

У березні  2020 року Олександр Боєв запустив власний «Challenge 220 in 2020» на своєму Ютюб каналі BOEV.TOP , а на весні 2021 року став рекордсменом Книги рекордів України у номінації "220 авторських пісень, записаних та викладених на YouTube на протязі одного року (2020)".

У листопаді 2021 році Олександр зробив реліз запису з свого сольного акустичного концерту «Квартирник під небом (Live)» (2021) за участю талановитого гітариста Евгений Соколов. Разом з ним Олександр почав студійний запис збірки пісень в акустиці. Дебютні кліпи його сольного проекту «Бархатные дожди» та «Щось пішло не так» з цієї збірки заплановані на кінець 2021. Олександр Боєв виступив автором ідеї створення цих кліпів.

Дискографія

BOEV.TOP Бархатные дожди
BOEV.TOP Квартирник під небом - Live
BOEV.TOP Щось пішло не так
BOEV.TOP Нить
Придбати продукцію артиста
підписатись на новини
© 2018 - 2022