Nastya Shenk

ОФІЦІЙНІ РЕСУРСИ

Nastya Shenk

Nastya Shenk (Анастасія Ляшенко) співачка, сонграйтер, композитор. Незрівнянний голос, що проникає у саме серце - відмінна риса молодої талановитої співачки. Втім, незрівнянною називають не лише за її унікальний голос, а й за невичерпну енергію та неповторну харизму.

Анастасія Ляшенко виросла у творчій родині. Батько – чудовий музикант, джазмен. Мати — поетеса, піаністка та викладач музичної літератури. З дитинства Анастасії прищепили любов до музики. "Творчий шлях як автора пісень розпочався не одразу. До цього я довгий час шукала себе. Після закінчення університету співала у хорі при студії ім. Григорія Верьовки, потім вирушила на курси телеведучих, потім був продюсерський проект, у якому я взяла участь як артистка під псевдонімом Льоля. Ми випустили яскравий кліп на пісню "Харизматичний хлопець". Але повністю розкритися як особистість та зрозуміти своє покликання мені допомогли саме мої пісні. Тут я віддаю себе повністю, від першої ноти до останнього рядка. Це мій світ, у який я поміщаю всі свої переживання, емоції, настрій. Більшість моїх пісень знаходять відгук у артистів, які дають пісні життя і радують слухачів. Це, безумовно, породжує велику любов до своєї справи." розповідає співачка.

Дискографія

Nastya Shenk
Не дочекалась мати (Single)

Nastya Shenk Не дочекалась мати

19.08.2022

Nastya Shenk презентує новий кліп з піснею "Не дочекалась мати", який передає усю біль реалій війни для багатьох матерів України.

24.06.2022

Nastya Shenk представила трек написаний для батьків!

«Усі ми діти, до тих пір, доки живі наші батьки. І сьогодні я офіційно доросла.

Сьогодні мій перший день народження, коли мене не привітають ті, хто дав мені життя», - Nastya Shenk

Співачка присвятила пісню своїм батькам в подяку за те, що живе на цьому світі, хоч тепер і одна.

Вона сподівається, трек «Одна на світі» відгукнеться в серцях тих, кому знайомі її почуття.

«В моїй країні зараз війна, і дуже багато горя… Я знаю, що люди втрачають близьких і рідних, і я сподіватимусь, що ця пісня, для когось стане ліками і надихне вірити, що крила за спиною є і найрідніші люди, хто були поруч з нами на землі, тепер наші янголи охоронці, і вони завжди житимуть, доки ми будемо шанувати пам’ять про них.

А якщо тебе ще називають «син» чи «доня», подзвони прямо зараз, або краще прийди до своїх батьків, обійми міцно, і скажи як сильно ти їх любиш! Цінуй кожен момент поряд. Сім’я - найдорожче!» - поділилася артистка

Nastya Shenk  - «Одна на світі» вже на всіх цифрових майданчиках!

Придбати продукцію артиста
підписатись на новини
© 2018 - 2022