Пошук
-- Каталог
+ Фільми
DVD
+ Мерчендайзинг
*ДІЛЯ*
Новорічні пісні
Повернутися до каталогу
*ДІЛЯ*
Новорічні пісні
moon records
DIGITAL
Про альбом

Альбом який складається з 9 новорічних та різдвяних пісень. Деякі з них вже видавалися окремими синглами, але й є нові, які ще ніхто не чув раніше.
Весь альбом пронизаний святковим духом і має на меті занурити слухача в атмосферу легкості, невимушеності та щастя. Новий рік, це мабуть друге свято за значенням для кожної людини після дня народження. Ми з нетерпінням чекаємо, що наступний рік буде кращим за попередній і принесе нам нові враження, захоплення та натхнення.
Кожна пісня збірки є унікальною за своїм настроєм та звучанням.

Сам ДІЛЯ виокремив три композиції, які йому найбільш до вподоби, а саме: “Gabriel's Message”- колядка змальовує момент Благовіщення, коли архангел Гавриїл провістив Діві Марії про майбутнє народження Сина Божого, “Новий рік”- до створення якої долучився Андрій Шалімов (репер Фріл), саме він написав текст пісні, і “Ой, давно давно” з львівським вокальним ансамблем “Noel”

«Мені дуже хотілося, щоб кожен трек підкреслював новорічний настрій: і в музиці, і в словах. А ще була така ідея, щоб слухаючи композицію, люди захотіли обійняти один одного і побажати щось тепле, душевне, позитивне, мотивуюче. Важливо було підкреслити загальнолюдську любов та кохання, бо через війну, проблеми, нам так часто не вистачає саме чогось позитивного і по-домашньому теплого. Тим більш, я дуже люблю новорічні свята», - розповів ДІЛЯ.

підписатись на новини
© 2018 - 2023