Рус

БАРАХТА

ОФИЦИАЛЬНЫЕ РЕСУРСЫ

БАРАХТА

BARAHTA  -  неординарний український рок гурт ускладі 4-х учасників. Група поєднала легку і невимушену традицію брит-попа, неповторну мелодику, з неймовірною потужністю і драйвом, створивши свій унікальний формат європейської музики. Саме у 2013 році, двома людьми - вокалістом Дмитром Мельником та директором гурту - Ксенією Воробей, було засновано команду, яка стрімко почала свою музичну діяльність. Зібравши основний склад, київська рок-група відразу ж привернула увагу своєю музикою.
BARAHTA –команда молодих професійних музикантів,яківже встигли заявити про себе у світі сучасної музики. Колектив має свій фірмовий BARAHTA - STYLE, ні з чим незрівняну енергію живих виступів і невичерпний творчий потенціал. На сьогоднішній день група створила потужну програму із власних творів, активно концертує, випустила дебютний альбом, презентувала два відео-кліпи, бере участь у різних теле-, радіопроектах, шоу-програмах, концертних дійствах міського та регіонального рівня, фестивалях.
За час свого невеликого існування, гурт чимало досягнув. Композиції «Без льоду», «То ти була» входять до багатьох найкращих рок-збірок України. Сингл «Скажи менi» став одним з найкращих Топ-100 пісень України в 2013 році. BARAHTA учасник таких фестивалей як«Раковець»,«СхідРок», «Купала фест», «SOAP», «GoblinShow», «Holiwood», «Bereziv Bander Fest», «Мистецький фестиваль Ї», Фестиваль Львівського «300Fest», «Рок Булава», «Октоберфест», «Сорочинський Ярмарок», музичного телепроекту «Свіжа Кров», «Мамахохоталашоу», «Х-фактор-6», увійшовши в 50 найкращих виконавців телепроекту, учасник туру Djuice Music Drive по містах України та ін.
BARAHTA співпрацює з різними благодійними фондами:«КРАБ», «Від серця до серця», «Заради дітей України» та підтримує багато інших благодійних заходів.
5 грудня 2013 року – це дата, з якої розпочалась «історія» гурту. BARAHTA стає активним учасником Євромайдану та вперше виходить на велику сцену у Києві, перед 50-тисячним натовпом людей.
Після гучного дебюту з піснею «Давай вставай», гурт стрімко увірвався у медійний простір України. Пісня стала неофіційним народним гімном та увійшла в ТОП-10 найкращих пісень Євромайдана. «Давай вставай» - це справжній хіт, що облетів всі радіостанції країни та кожен дім. Про молодий гурт заговорили, як про нове музичне відкриття.
У березні 2014 року «Давай вставай» було презентовано на радіостанції «Takeaway» у Нью-Йорку, як одну з найкращих пісень Євромайдана України. Пісню презентував відомий теле- та радіо- ведучий Андрій Куліков.
На початку 2015 року, на теле- екрани вийшло довгоочікуване дебютне відео на пісню «Давай вставай», яке було визнано Топ-50 найкращих відео року. Режисером відео став відомий кліпмейкер Дмитро Мухін.
В травні 2015 року, гурт презентував пісню «Це наше життя», яку було записано на «FDR studio» під керівництвом Романа Кальмука. З цього періоду почались експерименти зі стилем, активне створення нових пісень, що увійдуть у майбутній альбом.
У січні 2016 року BARAHTA оприлюднила сингл «Вже нема» і ще більше привернула увагу своєю шаленою енергетикою. Пісня стає хітом та лунає майже по всіх радіостанціях України. А вже в лютому 2016 року, гурт підписує контракт з найбільшим українським лейблом України «MOON Records».
28 лютого 2017 року гурт презентує новий неординарний та не схожий на «стиль» гурту сингл «Не спи». Співпрацю з саунд продюсером Олександром Писарчуком (пісня «Давай вставай», «Скажи мені», «Моя») – було поновлено. В цей же час відбуваються зйомки провокаційного кліпу на сингл «Не спи», під час яких гурт вдається до неочікуваних експериментів та кардинальних ходів.
Нарешті, 24 квітня 2017 року відбулась презентація другої відео роботи в житті гурту на пісню «Не спи», режисером якої стала Ксенія Шадурська (головний режисер телепроектів «Х-фактор» та «Україна має талант. Діти»). Це перше масштабна відео робота в житті гурту. У зйомках кліпу приймало участь більш ніж 60 чоловік, серед яких двократна чемпіонка України – Юлія Гладка та фіналістка «Х-фактору 6» - Аліна Паш.
21 лютого 2018, гурт випускає свій дебютний міні-альбом «DURMAN», до якого увійшло 5 композицій, записаних під керівництво ОлександраПисарчука на «pm_sound|studio».
Альбом ексклюзивно було презентовано на Radio ROKS. «DURMAN» з першого дня отримав багато позитивних відгуків.
У квітня, цього ж року, BARAHTA планує презентацію нового кліпу на пісню «Вже нема», режисером якого стала Ксенія Шадурська (режисер телепроектів «Голос країни-Діти» та «Х-фактор»). Зйомки якого вже відбулися у вересні та тривали 5 днів.
BARAHTAналежить до тих українських виконавців,якімало зважають на стислі рамки і формати, сумнівні традиції. Вони творять якісну вітчинзняну музику, що є головним пріоритетом для музикантів.

Состав группы:

Дмитро Мельник – вокал, клавіші, гітара.

Сергій Долецький – гітара, вокал

Денис Хандогій – бас-гітара

Євген Пічугін – ударні

Дискография

БАРАХТА
Давай вставай (Single)
Купить продукцию артиста
подписаться на новости
© 2018 - 2021 Все права защищены. Moon Records. Создано в SEOTM Digital Agency