*KOSMOPOLIS*

ОФІЦІЙНІ РЕСУРСИ

*KOSMOPOLIS*

KOSMOPOLIS - це троє молодиків, родом з маленького містечка під столицею, які в свої 20 записують сингли, альбоми і стрімко опиняються в головних рок-чартах. 
 
Kosmopolis виникли після декількох років гаражної історії і декількох змін складу і назв. Кілька років хлопці відточували майстерність і писали величезну кількість пісень, поки не знайшли власний саунд і форму подачі пісень Андрія Ярошенко, вокаліста і гітариста гурту. У складі гурту, крім фронтмена, двоє його друзів -В'ячеслав Стасюк на барабанах і Олександр Харченков на бас-гітарі. Разом хлопці створюють найпотужніший саунд при цьому залишаючись цілком radiofriendly. Перший альбом з десяти крутих треків вийшов в грудні цього року.
Хлопці впевнено заявляють про себе разом з агентством Internal Management і компанією Moon Records, які зайнялися менеджментом, продюсуванням і букінгом молодого рок тріо.
 
KOSMOPOLIS - це свіжа хвиля, яку так потребувала українська сцена. 

21.02.2022

Гурт KOSMOPOLIS, який 2 роки тому зірвав шоу-бізнес простір своєю дебютною збіркою «Матерія» -  представили новий трек «Стоп-кадр».

10.12.2021

Другим синглом із майбутнього альбому тріо, стає пісня з несподіваним для рок-гурту неймінгом "Вальс". Назва навіяна як музикою, так і текстом пісні, автором якої є як і раніше вокаліст та гітарист Андрій Ярошенко.

Придбати продукцію артиста
підписатись на новини
© 2018 - 2022