*ДІЛЯ*

ОФІЦІЙНІ РЕСУРСИ

*ДІЛЯ*

Приступа Едуард Вікторович, творчий псевдонім ДІЛЯ народився 18 вересня 1975 у місті  Харків — український музикант, композитор, мультиінструменталіст, продюсер, співак.
Перші гастролі Едуарда були в 1979 році на Кавказі. У чотири роки виступив разом зі своїм батьком саксофоністом, в одному ансамблі. З 1993 по 2004 рік працював в групі ТНМК, у складі якої став лауреатом першої премії на фестивалі «Червона рута-1997» (також отримав нагороду в номінації акустичної музики).
У 2004 році створив свій рок-гурт НеДіля. З дитинства займається спортом: плавання, бокс, футбол. Виступає за футбольну команду зірок «Маестро».
Навчався у школі № 45 міста Харкова. Закінчив музичну школу № 9 по класу фортепіано.
З 1994 по 1998 роки навчався в Харківському музичному училищі імені Б. М. Лятошинського по класу естрадно-джазового вокалу. Інститут екранних мистецтв ім. Івана Миколайчука — режисер театральних постановок та масових свят. Учасник хору ім. В'ячеслава Палкіна при Харківській консерваторії.
У 2003 році вступив до Державної академії керівних кадрів культури та мистецтв. Спеціальність «Режисер театральних постановок та масових свят».
ДІЛЯ працює в різних музичних напрямках з багатьма українськими та зарубіжними артистами (ТНМК — хіп-хоп і репкор, Росава — етно-фолк, «На Відміну від» — реп, АСТАРТА — етно-рок, гурт НЕДІЛЯ — ліричний і мелодійний поп-рок, вдало вплітає елементи реггі) та інших.
ДІЛЯ співпрацює з бас-гітаристом британського рок-гурту Porcupine Tree Коліном Едвіном — Colin Edwin над створенням дебютного альбому-проекту Astarta / Edwin, в якому, бере участь американський гітарист Jon Durant.
Продюсуючи етно-гурт АСТАРТА, ДІЛЯ презентував дебютний альбом колективу «Перший національний»[2]. У рамках фестивалю Дні України у Великій Британії Едуард виступив в Лондоні разом з проектом Astarta / Edwin в 2013.

Цікаві факти

  • В юності був журналістом тижневика Теленеделя.
  • Залишив Академію керівних кадрів на 5-му курсі, за 2 місяці до отримання диплому!
  • Грає на декількох музичних інструментах — гітара, фортепіано, акордеоні. Мріє навчитися грати на саксофоні.
  • Прекрасно готує — може приготувати і нагодувати не менше 50 осіб. Вже два роки дотримується вегетаріанства, але якщо вам потрібно приготувати картоплю — знає 34 рецепта приготування цього популярного овоча! Кулінарний коник відомого музиканта — крем-супи.
  • Захоплюється сільським господарством та вирощує фруктовий сад.
  • Добре грає в шахи.
  • Щодня віджимається від підлоги 100 разів, а вранці приймає крижаний душ. Обов'язково на Водохреща пірнає в ополонку.
  • У 2013 році музикант організував на свій день народження безпрецедентну акцію, замість святкування дня народження він попросив своїх друзів організувати збір коштів для Ніжинського інтернату для дітей з розумовими та фізичними проблемами розвитку.

*ДІЛЯ* Ми - Українці
Придбати продукцію артиста
підписатись на новини
© 2018 - 2022